• پشتیبانی
  • 09194192929
تمرکز این برنامه: درمان استری و اضطراب
https://www.betterchoice.ir/fa/wdetail/172/کارگاه_آنلاین_مداخلات_درمانی_با_روش_اکت__درمان_استرس_و_اضطراب_
برخلاف بسیاری از رویکزدهای دیگر در روانشناسی که معتقدند استرس یک مشکل روانشناختی است این کتاب معتقد است استرس فقط یک نشانه است نشانه ای که به ما می گوید قسمتی از زندگی ما آن طور که باید نیست و احتمالا آم حوزه روابط ماست.
https://www.betterchoice.ir/fa/pdetail/97/مدیریت_استرس_با_ت_وری_انتخاب
اگر درگیر رفتارهای اعتیاد آورید، این کتاب مناسب شما و همه‌ی کسانی است که می‌خواهند اقدام درمانی خود را آغاز کنند و همچنین آنهایی که در مسیر بهبودی قرار دارند و می‌خواهند مهارت‌های احساسی و اجتماعی خود را گسترش دهند. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است تا به شما در یافتن بهبودی و سلامت بلند مدت کمک کند.در این کتاب سفری درمانی با اهداف زیر آغاز می‌گردد و به ترک اعتیاد و آرامش منتهی می‌شود.
https://www.betterchoice.ir/fa/pdetail/55/ذهن_آگاهی_در_رفتارهای_اعتیادآور
به راحتی می‌توان گفت کووید-19 باعث شده تا بابت چیزهای زیادی نگران باشیم. علاوه بر نگرانی و تنش مربوط به فاصله‎گذاری اجتماعی، آموزش در خانه و تغییر مکان موقعیت‎های کاری، همه‌گیری ویروس کرونا، ما را مجبور به روبرو شدن با ذات خود نگرانی می‌کند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6683/نگرانی_درباره_نگرانی__بعضی_از_انواع_روان_رنجوری_ممکن_است_باعث_بهبود_هوشیاری_نسبت_به_سلامتی_شود_
محقق‌های گروه عصب‌شناسی دانشگاه برن و بیمارستان دانشگاهی برن، چگونگی اولویت‌بندی هیجان‌ها در خلال خوابیدن به منظور تقویت ظرفیت هیجان‌های مثبت در برابر تضعیف هیجان‌های منفی را تشخیص دادند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6674/نقش_خوابیدن_در_بهبود_پردازش_هیجان
بر طبق بررسی‌های انجام شده توسط تیم وتشتاین بر روی بیش از 5000 فرد بزرگسال و میانسال به نظر می‌رسد که احساس جوانی میدانی محافظتی در برابر استرس ایجاد می‌کند که بر طبق گفته وتشتاین که در زمان انجام این تحقیق یکی از محققان مرکز پیری‌شناسی در برلین بود " این رابطه‌ی بین احساس جوانی و سلامتی بیشتر به شکل‌های مختلفی تاثیر‌گذار است."
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6607/آیا_احساس_می_کنید_جوانتر_از_سن_خود_هستید__در_این_صورت_احتمال_دارد_عمر_طولانی_تری_داشته_باشید
ابراز عشق به نزدیک‌ترین و عزیز‌ترین اشخاص زندگی‌ مشخصه روز ولنتاین است. اما تحقیقات نشان می‌دهد که شاید بد نباشد که مقداری از این عشق و شفقت را برای خود نگه دارید.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6594/شفقت_ورزی_نسبت_به_خود_می_تواند_فایده_های_روحی_و_جسمی_به_همراه_داشته__باشد
رفتارهای سالم و فشارهای عاطفی می‌توانند توانایی بدن در ایجاد پاسخ ایمنی به واکسن‌ها، از جمله - به طور بالقوه – واکسن‌های جدید COVID-19 را تغییر دهند. مداخلات ساده مثل ورزش و خواب خوب در 24 ساعت قبل از واکسیناسیون، ممکن است اثر اولیه واکسن را به حداکثر برساند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6591/افسردگی_و_استرس_می_تواند_اثر_واکسن_های_COVID-19_را_کاهش_دهد
خشم احساس خوشایندی نیست؛ و در ادامه خشم، رفتاری که از ما سر می زند نیز خوشایند نیست! بعضی از ما احساسات خود را فرو می‌خوریم؛ درحالی‌که دیگران آن را با خشم بیرون می‌ریزند. هر دوی این عادت‌ها برای جسم، روان و روابط ما عواقبی را به دنبال دارند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6495/درست_عصبانی_شوید_
جمله معروف "هرآنچه تورا نکشد، تورا قوی تر خواهد کرد"، چنان درجهان پذیرفته شده است که در مکالمات روزمره و آهنگ‌های روزدنیا از آن استفاده می‌شود. اما مطالعه جدیدی نشان می‌دهد که این جمله قطعا اشتباه است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6534/مطالعات_جدید_اثبات_کرده_است_که_جمله__هر_آنچه_تو_را_نکشد__تو_را_قوی_تر_می_کند___صحیح_نیست_
12