• پشتیبانی
 • 09194192929
عمق بیشتر، دید وسیع تر - توسعه شایستگی انجام واقعیت درمانی از منظری دیگر
عمق بیشتر، دید وسیع تر - توسعه شایستگی انجام واقعیت درمانی از منظری دیگر

 نحوه ثبت نام

• برای ثبت نام در دوره آموزشی، ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و دوره مورد نظر را به سبد کالا اضافه کنید و ثبت نام خود را نهایی کنید.

• سپس مبلغ دوره آموزشی را به شماره کارت ۸۴۸۲-۱۰۸۱-۰۶۱۲-۶۲۲۱ به نام البرز منظوری واریز نموده و عکس فیش واریزی را به شماره موبایل 09125037031 تلگرام/ واتس آپ نمائید.

• ضمنا در پیام ارسالی خود، نام، نام خانوادگی و دوره آموزشی که برای آن ثبت نام کرده‌اید را برای مربی دوره ارسال کرده تا نسبت به تائید ثبت نام شما اقدامات لازم صورت گیرد.

• حضور افرادی که در دوره آموزشی ثبت نام نکرده‌اند به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

 

درباره این دوره

اهداف دوره: 

• پیدا کردن دیدی جدید به پرسشگری و راه بری جلسه واقعیت درمانی/ گفتگوی برونداد مثبت/ تفکر روشن. 
• درک رابطه مستقیم و در هم تنیده تئوری انتخاب و واقعیت درمانی در عمل. 
• پیدا کردن درک عمیق تر از ضابطه بندی مسئله مراجع. 
• توسعه مهارت در خلق و غنی سازی پرسش های مناسب.
• کمک به تبدیل واقعیت درمانی از رویکردی محدود به اتاق درمان، به عصای دستی همیشگی در زندگی.

وقتی دلیل انجام کاری را می دانیم، آن کار را با تسلط و مهارت بیشتری انجام می دهیم. در همین راستا، این دوره با هدف تقویت تکیه بیشتر بر تئوری انتخاب (و همچنین هدف بنیادین واقعیت درمانی) در حین انجام واقعیت درمانی طراحی شده است. انتظار می رود شرکت کنندگان بعد از گذراندن این دوره با دیدی که نسبت به ارتباط تنگاتنگ تئوری انتخاب و واقعیت درمانی پیدا می کنند، درک بیشتری از مراجع و نقشه راه مصاحبه خود بدست بیاورند. ما زمانی می توانیم بر فرایند پرسشگری خودمان تسلط بیشتری داشته باشیم که آگاهی خود را نسبت به دلیل پرسیدن هر سئوال بالا ببریم؛ هر چقدر از دلیل و علت پرسیدن هر سئوال بیشتر آگاه باشیم، می توانید سئوال مناسب تری را خلق کنیم و ارائه دهیم. هر چقدر نگرانی کمتری نسبت به پرسشگری خودمان داشته باشیم، راحتی بیشتری در مشاهده دیداری، شنیداری و درک مراجع خواهیم داشت؛ و خبر خوب این است که هر چقدر مراجع را بهتر مشاهده و درک کنیم امکان خلق سئوالات قدرتمندتری خواهیم داشت.  

اگر شایستگی را ترکیبی ماندگار از دانش، مهارت و نگرش تعریف کنیم، در پایان دوره هر شرکت کننده با طرح عملی خودش برای توسعه شایستگی خود در انجام واقعیت درمانی، دوره را به پایان می رساند.

این کارگاه در غالب سه جلسه دو ساعته ارائه می شود که به دلیل وجود یک هفته فاصله بین هر دو جلسه امکان ارائه تکلیف و تامل و کار بیشتر روی مفاهیم ارائه شده در دوره برای شرکت کنندگان ایجاد می شود. 
علاوه بر این سه جلسه، امکان برگزاری یک جلسه یک ساعته اختیاری به منظور طرح ریزی دقیقتر توسعه شخصی در ارتقاء شایستگی واقعیت درمانی برای شرکت کنندگان علاقمند دوره وجود خواهد داشت.

مخاطبین کارگاه: تمامی دانش آموختگان دوره های رسمی تئوری انتخاب، واقعیت درمانی و مدیریت راه برانه که حداقل دوره دوم را گذرانده اند، فارغ از حیطه ای که در آن فعالیت دارند (روان درمانی، مشاوره، معلمی و تدریس، مدیریت، مربی گری ورزشی، کوچینگ، مدیریت زندگی و ...). 

 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره با شماره 09981298441 (البرز منظوری) در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

 

سرفصل های دوره

 • از تئوری به کاربست 
 • از چارت تئوری انتخاب به هدف غایی واقعیت درمانی
 • از چارت تئوری انتخاب به نقشه راه واقعیت درمانی
 • چارچوب ساده شده واقعیت درمانی
 • چرایی و چگونگی ایجاد و نگهداری رابطه با کیفیت در بطن واقعیت درمانی
 • سئوال، سیاهچاله ای مکنده اطلاعات
 • سئوال سازی در بستر تئوریک
 • سئوال به مثابه برش آخر حرکت از تئوری انتخاب به واقعیت درمانی
 • غنی سازی سئوال: کارگاه سئوال سازی ذهنی
 • خود-ارزیابی، مفهومی ساده، جدی (و اساسی) و بی انتها
 • سنگ محک، معیارها و تکنیک هایی برای انجام خود-ارزیابی در ابعاد مختلف
 • هم نوایی با مراجع
 • سیقل دادن ورودی های بینایی و شنوایی
 • یک واقعه، امکان بیشمار برداشت
 • نگاهی به سیستم کنترل و کشف امکانات جدید آن

 

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌ آنلاین

 1. دوره‌های آنلاین موسسه توسط سایت اسکای روم برگزار می‌شود و نیاز به نصب برنامه خاصی بر روی کامپیوتر یا گوشی موبایل نیست. 
 2. برای شرکت در دوره نیاز به اینترنت پر سرعت ندارید. سرعت اینترنت گوشی‌های موبایل پاسخگوی کلاس خواهد بود. 
 3. این دوره به صورت ۳ جلسه ۲ ساعته برگزار می‌شود و شروع دوره از ساعت ۱۷:۳۰ و پایان آن ساعت ۱۹:۳۰ خواهد بود.
 4. حدود ۴۸ ساعت قبل از شروع کلاس در گروه واتس آپی مربوط به دوره اضافه خواهید شد تا فایل جزوه و متن اسلایدهای آموزشی در اختیار شما قرار بگیرد. به خاطر داشته باشید که موسسه اسلایدهای طراحی شده مدرس را در اختیار شرکت کنندگان قرار نمی‌ٔهد؛ بلکه محتویات نوشتاری آنرا در قالب یک جزوه آموزشی به شرکت کننده خواهد داد. 
 5. فایل صوتی کلاس توسط موسسه ضبط خواهد شد و پس از پایان دوره در غالب یک لینک دانلود به شرکت کننده داده خواهد شد تا ایشان بتواند فایل صوتی کلاس را دانلود کند تا بتواند بعدها با مرور آن مبحث را برای خودش مرور کند. 
 6. اگر برای وصل شدن به صفحه کلاس نیاز به راهنمایی داشته باشید می‌توانید روز قبل از کارگاه، از کاربران فنی موسسه راهنمایی بگیرید. این امکان در لحظه شروع کلاس عملا مقدور نخواهد بود. 
 7. تصویر شرکت کنندگان توسط مربی و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد. هر فردی می‌تواند پوشش خاص خودش را داشته باشد. 
 8. در صورت داشتن سوال، افراد مانند کلاس‌های حضوری می‌توانند با بلند کردن دست و وصل شدن میکروفون توسط استاد، سوال خود را مطرح کنند.
 9. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، تا ۵ روز مانده به کلاس، ۱۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 10. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، از ۵ روز مانده به شروع کلاس تا ۲۴ ساعت مانده به آن، ۲۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 11. در صورتی که پس از ثبت نام موفق به حضور در دوره آموزشی نشده باشید، و یا ۲۴ ساعت قبل از شروع به کلاس اعلام کنسلی کنید، ۵۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 12. در صورتی که پس از ثبت نام در کلاس حضور پیدا کرده و پس از یک ساعت و یا یک روز، به هر دلیلی شرکت کننده موفق به ادامه کلاس آموزشی نشود، هیچ وجهی به او مسترد نخواهد شد و برای شرکت در دوره‌ای دیگر، میبایست مجددا ثبت نام کرده و کل هزینه دوره بعدی را پرداخت نماید.
 13. در صورتی که دوره آموزشی به هر دلیلی لغو شود، کل مبلغ دوره به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت داده خواهد شد. 
 14. برای راهنمایی بیشتر شما فایلی طراحی شده است که خواهشمندیم قبل از شروع کلاس حتما یکبار ایـــن فـــایـل را مطالعه و با صفحه اسکای روم آشنایی اولیه را پیدا کنید. 
 15. ثبت نام در دوره آموزشی به منزله پذیرش تمامی موارد فوق است. 
 
 
300,000 تومان
تاریخ شروع:۱۳۹۹ سه شنبه ۴ شهريور
تاریخ پایان:۱۳۹۹ سه شنبه ۱۸ شهريور
شهر محل برگزاری: دوره آنلاین
-
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.