• پشتیبانی
  • 09194192929
890,000 تومان
مدت زمان دوره: 1 ساعت و 3 دقیقه سوال
+ ۳۳ صفحه اسلاید آموزشی
مقدمه
مقدمه

در این قسمت مقدمه‌ای در رابطه با دوره و کلیت آن ارائه خواهد شد.

  • سرفصل ها
  • درباره دوره
  • درباره مدرسین
بیوریتمولوژی و اثرات آن بر کارکنان

توجه:

 

قابل توجه متقاضیان  بسته های آموزشی: ویدیوها پس از خرید بسته قابلیت دانلود دارند و شرکت کننده حتما باید از حساب کاربری خود آنها را مشاهده و یا دانلود نماید.

 

 

درباره دوره

بیوریتمولوژی  یکی از ابزارهای مناسب برای شناخت ساختارهای رفتاری انسان است. در این دانش چنین گفته می شود که زندگی هر انسان از لحظه تولد تا مرگ پیوسته در سه دوره معین که مانند منحنی های سینوسی دارای فاز مثبت و منفی می باشد، تکرار می شود.
بیوریتم یکی از تازه ترین موضوع ها در حیطه شناسایی ارگونومی ذهن است که با شناخت جنبه های فکری جسمی و روحی شخص می تواند در تقلیل حوادث ناشی از کار و اشتباهات بدون دلیل ظاهری بسیار مؤثر باشد. با شناختن رفتارهای فیزیولوژیک انسان می توان آنها را به نحوی برنامه ریزی کرد که با حداقل هزینه حداکثر سود به دست آید.
یکی از مهم ترین ویژگی های یک سازمان موفق، داشتن نیروی انسانی کارآمد است که به واسطه آن می تواند به اهداف خود دست یابد. پیش نیاز این امر شناخت دقیق نیروی انسانی از نظر ارگونومی فیزیکی و ذهنی است. در نظر گرفتن ابعاد مختلف کارکنان، مهیا نمودن فضایی مناسب برای انجام امور محوله و واگذاری کارهایی متناسب با توانایی های فکری و روحی و فیزیکی افراد، رابطه مستقیمی با رضایت شغلی دارد. یکی از اساسی ترین موضوعات در زمینه ارزیابی میزان رضایت شغلی کارکنان، توجه به بیوریتم افراد شاغل در یک سازمان است. بیوریتم از جمله موضوعاتی است که در عصر حاضر درصدد تثبیبت موقعیت خود در بین عموم رشته ها به خصوص مدیریت است. با توجه به یافته های حاصل از بررسی های آن، می توان به منشا رفتارهای متفاوتی در زمینه های مختلف رسیدکه بسیاری از آنها در محیط کار و در برخورد با مسائل کاری نشان داده می شوند. در این دوره به بررسی این موضوع و شناخت اثرات آن بر روی افراد و کارکنان در سازمان می پردازیم.

 

محتویات این بسته آموزشی:

۶۳ دقیقه ویدیو آموزشی به همراه اسلاید دوره

دکتر حسین صفرزاده
دکتر حسین صفرزاده
دکتر حسین صفرزاده
  • مدرک تحصیلی:
  • دکتری
  • گرایش:
  • منابع انسانی و رفتار سازمانی
دکترای تخصصی منابع انسانی و رفتار سازمانی
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

 

 

عضویت در مجامع علمی و حرفه‌ای: 

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز از سال ۱۳۷۹ ؛ مرتبه علمی استادیار 
 
 
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
مشاهده نظرات بیشتر...