• پشتیبانی
  • 09194192929
آخرین مقالات مشاهده آرشیو مقالات
4 سبک حل تعارض که به رابطه شما آسیب می‌رساند.
23
خرداد
4 سبک حل تعارض که به رابطه شما آسیب می‌رساند.
همه زوجین با هم دعوا می‌کنند اما همه آنها نمی‌دانند که چگونه این کار را با روشی سالم انجام دهند. با توجه به همین مطلب در بحث‌های بسیار شدید، افراد به صورت طبیعی به الگوهای آشنای ارتباطی خود فارغ از موثر بودن یا نبودن آنها رجوع می‌کنند. سبکهای تعارض شما – از جمله هرکاری که در مشاجره‌ها انجام می‌دهید – می‌تواند به رابطه شما آسیب برساند و اعتماد را به مرور زمان از بین ببرد.
ارتباط در دوران کرونا: گوش کردن و یاد گرفتن
16
خرداد
ارتباط در دوران کرونا: گوش کردن و یاد گرفتن
در دوران شیوع ویروس کرونا، بسیاری از زوج‌ها با یک دوگانگی کاملاً جدید روبرو شده‌اند. در این دوران ما بیش از هر زمان دیگری در خانه هستیم و از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک‌تریم، اما همزمان با این نزدیکی بیرونی، از درون بیشتر درونگرا می‌شویم و احساس بیشتری مبنی بر قطع رابطه‌هایمان داریم.هنگامی که زن و شهر‌ها تحت شرایط فعلی مجبور می‌شوند تقریباً تمام وقت خود را با هم بگذرانند، چالش‌های متعدد غیرمنتظره و به ظاهر متناقضی بوجود می‌آیند.
اعتماد و تعهد در رابطه به چه معناست؟
9
خرداد
اعتماد و تعهد در رابطه به چه معناست؟
وقتی شریک زندگی خود را ستایش می‌کنیم، این حس به ما دست می‌دهد که او غیر قابل جایگزین است. در این صورت به راحتی نمی‌توانیم زندگی خود را بدون او تصور کنیم، حتی وقتی زندگی روی سخت و خشن خود را به ما نشان می‌دهد. در این شرایط راه‌هایی پیدا می‌کنیم تا ازاو قدردانی کنیم وتعداد دفعاتی که این کار را انجام می‌دهیم افزایش دهیم. این باعث ایجاد اعتماد دررابطه می‌شود.
آزمون های روانشناسی مشاهده همه آزمون ها