• پشتیبانی
  • 09194192929
1,850,000 تومان
مدت زمان دوره: 4 ساعت و 18 دقیقه سوال
+ ۹۷ صفحه اسلاید آموزشی
معرفی دوره
معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • درباره دوره
  • درباره مدرسین
شیوه های موثر رهایی از کمالگرایی افراطی

 

قابل توجه متقاضیان  بسته های آموزشی: ویدیوها پس از ثبت نام در سایت و تهیه بسته قابلیت دانلود دارند و شرکت کننده حتما باید از حساب کاربری خود آنها را مشاهده و یا دانلود نماید.

 

 

درباره دوره

کمال‌گرایی معمولا با " کامل بودن " و یا " کاری را کامل انجام دادن " اشتباه گرفته می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که این خصوصیت چیز بسیار خوبی است و بسیاری دیگر آنرا چیزی بسیار منفی و خجالت‌آور می‌دانند. 

کمال‌گرایی شامل قرار دادن فشار بیش از اندازه بر خودمان برای برآورده‌سازی استانداردهای بسیار بالا است که همین مطلب بر شیوه‌ای که در مورد خودمان فکر می‌کنیم اثر جدی می‌گذارد. تحقیقات نشان می‌دهد که قسمتهایی از کمال‌گرایی مفید و قسمتهای دیگری از آن بسیار غیر مفید است. 

در این کارگاه به شما کمک خواهیم کرد تا با کار کردن بر روی قسمتهای غیر‌مفید کمال‌گرایی، از دستاوردهای خود احساس رضایت کنید تا زندگی غنی‌تر برای خود بیافرینید. برای انجام چنین کاری لازم است تا اهداف و استانداردهای منطقی برای خود قرار دهید تا با دستیابی به این اهداف، احساس رضایت را تجربه کنید به جای اینکه دائما به دلیل اینکه " کامل " نیستید احساس ناامیدی داشته باشید و خود را سرزنش کنید.

به یاد داشته باشید که تفاوت اساسی بین جستجوی خوبی‌ها به شکلی مفید و سازنده و عطش برای کامل بودن به شکلی ناسالم و غیر‌سازنده وجود دارد.
در این کارگاه ما ابتدا تعریفی از کمال‌گرایی ارائه می‌کنیم، و جنبه‌های مفید و غیر‌مفید آنرا تشخیص داده، و دقیقا خواهیم دید که شما از چه جهت‌هایی کمال‌گرا هستید و سپس به راهکارهایی برای فائق آمدن بر جنبه‌های غیر‌مفید این مطلب خواهیم پرداخت.

 

نکته: شرکت در این  کارگاه شامل صدور مدرک نمیباشد.

 

محتویات این بسته آموزشی:

۲۵۸ دقیقه ویدیو آموزشی به همراه ۹۷ صفحه جزوه و کاربرگ های آموزشی

 

دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
  • مدرک تحصیلی:
  • دکتری
  • گرایش:
  • روانشناسی بالینی
دکتری روانشناسی بالینی، فوق تخصص اختلالات وسواس
مربی ارشد و عضو هیات علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر

 

حوزه فعالیت: 

اختلالات اضطرابی، وسواس / درمان رابطه‌ها (خانواده، مدرسه، سازمان) / توسعه سرمایه انسانی در سازمان / کوچینگ فردی و سازمانی.

 

عضویت در مجامع علمی و حرفه‌ای: 

عضو انجمن روانشناسی استرالیا – APS 
عضو کالج روانشناسی بالینی استرالیا 
مربی ارشد موسسه بین المللی ویلیام گلسر
مربی ارشد موسسه ویلیام گلسر استرالیا
عضو انجمن روانشناسی ایران 
عضو سازمان نظام روانشناسی استرالیا - Ahpra 
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
 
 
 
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
مشاهده نظرات بیشتر...