• پشتیبانی
  • 09194192929
رایگان
مدت زمان دوره: 2 ساعت و 10 دقیقه سوال
معجون رابطه ها - بخش اول
  • سرفصل ها
  • درباره دوره
  • درباره مدرسین
معجون رابطه ها

 

 

قابل توجه متقاضیان  بسته های آموزشی: ویدیوها پس از ثبت نام در سایت و تهیه بسته قابلیت دانلود دارند و شرکت کننده حتما باید از حساب کاربری خود آنها را مشاهده و یا دانلود نماید.

 

 

درباره دوره

انسان‌ها وقتی جرمی مرتکب می‌شوند، برای اینکه با پیامد رفتارشان روبرو شوند، آنها را به زندان می‌‌اندازند، ولی چرا مثلا کسی که تجاوز یا دزدی یا فساد کرده است در زندان قرار داده می‌شود. مسئله وقتی جالب ‌‌‌می‌شود که هر چقدر هم این جرائم سنگین‌تر می‌شوند، تنها اتفاقی که در بسیاری از کشورها می‌افتد تغییری است که در مدت زمان این زندان اتفاق می‌افتد. 

زندان را می‌توانیم به جایی تعبیر کنیم که فرد از روابط مهم و اصلی خود محروم می‌شود و این پیامد برای فرد مجرم انقدر دردناک است که می‌تواند پیامدی برای جرمهای بسیار غیر انسانی او باشد. جالبتر اینکه زندانی‌هایی که در زندان نیز قواعد و قوانین را رعایت نمی‌کنند و باید برای رفتارهایشان پیامدی در نظر گرفته شود، به زندان انفرادی فرستاده می‌شوند تا باز هم روابط نیم‌بندی که در زندان با هم‌بندی‌های خود ایجاد کرده است را در اختیار نداشته باشد، تا درد بیشتری بکشد و به عواقب رفتارهای خودش بیشتر فکر کند.

با توجه به همین مطلب به راحتی می‌توان در نظر گرفت که روابط چه نقش مهمی در کیفیت زندگی ما می‌توانند داشته باشند و عدم برخورداری از آنها چقدر می‌تواند زندگی ما را تبدیل به زندان کند. 

بر اساس مدل‌های مختلف روانشناسی امروزه به جرات می‌توان اینطور عنوان کرد که روابط جزئی جدا نشدنی از سلامت روانی ما انسانهاست.

به قول استاد بزرگ روانشناسی اروین یالوم: " انسان ها از رابطه بوجود مي آيند، در رابطه رشد مي کنند، در رابطه آسيب مي بينند، و در رابطه ترميم مي شوند. همه چيز به رابطه ها مربوط است. "

دوره معجون رابطه‌ها دوره‌ای است که در آن با اهمیت رابطه آشنا می‌شویم و یاد خواهیم گرفت که چطور روابطمان را به شکل موثری حفظ و نگهداری کنیم. 

 

محتویات این بسته آموزشی:

۱۳۰ دقیقه ویدیو آموزشی

 

دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
  • مدرک تحصیلی:
  • دکتری
  • گرایش:
  • روانشناسی بالینی
دکتری روانشناسی بالینی، فوق تخصص اختلالات وسواس
مربی ارشد و عضو هیات علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر

 

حوزه فعالیت: 

اختلالات اضطرابی، وسواس / درمان رابطه‌ها (خانواده، مدرسه، سازمان) / توسعه سرمایه انسانی در سازمان / کوچینگ فردی و سازمانی.

 

عضویت در مجامع علمی و حرفه‌ای: 

عضو انجمن روانشناسی استرالیا – APS 
عضو کالج روانشناسی بالینی استرالیا 
مربی ارشد موسسه بین المللی ویلیام گلسر
مربی ارشد موسسه ویلیام گلسر استرالیا
عضو انجمن روانشناسی ایران 
عضو سازمان نظام روانشناسی استرالیا - Ahpra 
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
 
 
 
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
مشاهده نظرات بیشتر...