• پشتیبانی
  • 09194192929
از ذهنت بیرون بیا و زندگی کن
از ذهنت بیرون بیا و زندگی کن

خلاصه کتاب

اغلب انسان ها حتی در جریان زندگی موفقیت آمیز خود نیز دست و پا می‌زنند و تقلا می کند. از خود بپرسید چند نفر را می شناسید که در دوره از زندگی خود با مشکلات اجتماعی، روانشناختی، رابطه ای، شغلی، اضطراب افسردگی، خشم و مشکلات مربوط به خویشتن‌داری، مشکلات جنسی، ترس از مرگ و ... دست و پنجه نرم نکرده باشد. به احتمال زیاد "هیچکس". 
اطلاعات علمی در خصوص مشکلات انسان، این نظر را تایید می‌کند. که حدود ۳۰ درصد کل بزرگسالان در برحه ای از زندگی خود به یک اختلال روانی مبتلا می‌شوند و حدود ۵۰ درصد این افراد چندین دوره آن را تجربه کرده و حدود ۸۰ درصد آنها مشکلات جدی خواهند داشت .
انسان با اشکال گوناگونی از دردهای روانی درگیر می شود. افکار و هیجانات سخت و دشوار، خاطرات ناخوشایند، احساسات و امیال ناخواسته. انسانها به این مسائل می‌اندیشند و در مورد آن‌ها نگران و آزرده خاطر می شود، در خصوص آنها پیش‌بینی می‌کند و گاهی نیز از آن می ترسند. 
این کتاب درباره حرکت از رنج به سوی در آغوش کشیدن زندگی است. به جای اینکه صبر کنید تا در نبرد با افکار و احساسات درونی تان پیروز شوید و آنگاه زندگی کردن را شروع کنید. موضوع این کتاب زیستن در زمان حال و زندگی کردن همراه با گذشته خود در کنار خاطرات، ترسها و غم  و نه زندگی کردن در آن هاست .
در مسیری که با این کتاب در پیش رو دارید از پیچ و خم های عجیبی‌خواهید گذشت. اما بدانید که این درمان از پایه و اساس تجربی بسیار قدرتمندی برخوردار است .روش های شرح داده در این کتاب راه‌های جدیدی را برای حل مسائل روانشناختی طاقت فرسا معرفی می‌کنند. این روش ها قادرند ماهیت واقعی این مشکلات و تاثیر شان بر زندگی شما را تغییر دهند.
 
135,000 تومان
اسپنسر اسمیت، استیون هیز
مترجم:
دکتر علی صاحبی، دکتر مهدی اسکندری
ناشر:
دانژه
سال:
۱۳۹۷
تعداد صفحات:
۴۰۸