• پشتیبانی
  • 09194192929
رهایی از چاقی با رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد
رهایی از چاقی با رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد

خلاصه کتاب

چند کتاب رژیم غذایی دیگر باید بخریم تا بالاخره متوجه شویم آنها ما را به جایی نمی‌رسانند؟ چند سال دیگر چرخه سخت رژیم گرفتن، کاهش وزن و بازگشت دوباره وزنمان و سپس انتقاد از خود بابت شکست در حفظ وزن ایده‌آل ما را تکرار کنیم؟ آیا واقعا می‌خواهیم زندگی همین شکل باشد؟ به راستی چه چیز چه چیزی باعث می‌شود تا چشم اندازه زندگی خود را فقط بر روی کاهش وزن متمرکز کنیم و دیگر به هیچ چیز توجه نکنیم؟ 
با این شیوه زندگی، چه اتفاقی برای سال‌های آینده زندگی مان خواهد افتاد؟ چرا  علی رغم آنکه به خوبی می‌دانیم این روشها کارآمد نیست، اما همچنان به سراغ رژیم های سریع و تمرین های نابخردانه می‌رویم؟  
همه ما انسانیم و همگی ما گه گاه درجا می‌زنیم. همگی ما انعطاف ناپذیر شده و تماس خود با آنچه که واقعا برای مان مهم است را از دست می‌دهیم و با شیوه‌های خود تخریبی که نهایتاً درد و رنج ما را افزایش می دهد روزگار را بر خود سخت می کنیم .
این کتاب به جنبه های منحصر به فرد زیست شناسی انسان و فرهنگی که به این مشکل منتهی می‌شود می‌پردازد. در این کتاب به شما نشان می‌دهیم چرا و چگونه در دام وزن ( چرخه مخرب رژیم گرفتن و برگشت مجدد وزن در طولانی مدت ) گیر می کنیم. در این کتاب به شما یاد می دهیم چگونه خود را از این دام رها کرده و یک زندگی غنی، هدفمند و همه جانبه را برای خود خلق کنید. 
این کتاب درباره رژیم، لاغری و یا کوچک شدن حجم معده نیست بلکه درباره تحول یک زندگی انسانی است. این کتاب نه تنها با استفاده از اصول علمی به شما کمک می کند به تناسب اندام و کاهش وزن دست یابی بلکه یاری تان می کند تا به آنچه برایتان واقعا اهمیت دارد، رابطه برقرار کرده و قدرت و شجاعت لازم برای خلق یک زندگی غنی و سرشار از عشق و هدف را به دست آورید .
 
75,000 تومان
جوزف سیاروچی
مترجم:
دکتر علی صاحبی، دکتر مهدی اسکندری
ناشر:
دانژه
سال:
۱۳۹۸
تعداد صفحات:
۴۱۶