• پشتیبانی
  • 09194192929
در این قسمت اولین قدم یا مرحله از مراحل پنجگانه رویکرد پرورش هیجان با یکدیگر خواهیم آموخت.
https://www.betterchoice.ir/fa/edu/297/مراحل_رویکرد_پرورش_هیجان
همه انسان ها به درجه های متفاوتی دارای 24 توانایی اساسی هستند. این توانایی ها زیر مجموعه شش دسته اصلی خرد، شجاعت، انسانیت، عدالت، اعتدال، و میل به برتری قرار دارند.
https://www.betterchoice.ir/fa/pdetail/76/قابلیت_های_درونی__شناخت_و_پرورش_فضیلت_ها_
از نظر شیلر، مهمترین ویژگی بازی این است که در بازی هیچ شکافی میان “علاقه درونی” و “وظیفه بیرونی” انسان وجود ندارد. به گفته گادامر، فیلسوف هرمنوتیک، گفتگو یک بازی است ... ساختار گفتگو همانند ساختار بازی زنانه و عاشقانه است.
https://www.betterchoice.ir/fa/pdetail/75/پرورش_خوش_بینی
این کتاب برای معلمان، والدین و دیگر بزرگسالانی نوشته شده است که با دانش آموزان سر و کار دارند تا به آنها نشان دهد که چگونه به کودکان بیاموزند از مدرسه و یادگیری لذت ببرند و شادی بیشتری را تجربه کنند. پس از یادگیری و به کار گیری آموزه‌های این کتاب، می‌بینید که دانش آموزان شما رفتارهای مسؤولانه‌تری را انتخاب می‌کنند، نیازهای خود را بهتر می‌فهمند.
https://www.betterchoice.ir/fa/pdetail/40/ت_وری_انتخاب_در_مدرسه
توانایی خواندن نقشی اصلی و بنیادین در تحصیل دارد، اما تعطیلی طولانی مدت مدارس و آموزش از راه دور با توجه به همه‌گیری، چالش‎های منحصر به فردی را بر تدریس بسیاری از مهارت‎های اساسی اعمال کرده است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6682/دستورالعمل‎های_صریح_فواید_چشمگیری_را_در_یادگیری_خواندن_فراهم_می‎کنند
اين پژوهش بر مطالعات ارزشمند دوئك در زمينه ذهنيت پویا در آموزش استوار است. دانشجويان داراي ذهنيت پویا باور داشتن به تغییر مهارت و هوش افراد در طول زمان مزیت‌هایی از لحاظ انگيزه و موفقيت داشتند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6679/علا_ق_ما__كشف_كردنی_هستند_يا_پرورش_دادنی_
به طور معمول مشاهده‌ها حاکی از آن است که موسیقی‌دانان بسیار موفق، آموزش موسیقی را از سنین بسیار پایین شروع می‌کنند. یکی از دلایل این امر که بر سر آن بسیار بحث شده است، این است که احتمالا در ابتدای کودکی دوره‌ای وجود دارد که طی آن مغز به طور مشخص مستعد تحریک موسیقیایی است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6602/چرا_شروع_زود_هنگام__کلید_پرورش_مهارت_موسیقیایی_در_سال_های_آتی_عمر_است_
تحقیقات جدید نشان می دهد که داشتن تحصیلات اثر بسیار ناچیزی به عنوان محافظت در برابر شروع افت شناختی در سنین بالاتر در زندگی دارد.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6585/تحصیلات_برای_سلامت_شناختی_در_طول_زندگی_بسیار_مهم_است