• پشتیبانی
  • 09194192929
در این کارگاه به شما کمک خواهیم کرد تا با کار کردن بر روی قسمتهای غیر‌مفید کمال‌گرایی، از دستاوردهای خود احساس رضایت کنید تا زندگی غنی‌تر برای خود بیافرینید. برای انجام چنین کاری لازم است تا اهداف و استانداردهای منطقی برای خود قرار دهید تا با دستیابی به این اهداف، احساس رضایت را تجربه کنید به جای اینکه دائما به دلیل اینکه " کامل " نیستید احساس ناامیدی داشته باشید و خود را سرزنش کنید.
https://www.betterchoice.ir/fa/edu/783/شیوه_های_موثر_رهایی_از_کمالگرایی_افراطی
این بسته آموزشی به مباحثی درباره اهمیت هیجان‌ها در زندگی انسانی می‌پردازد و تفاوت‌های بین ربات‌ها و انسان‌ها در این خصوص را برجسته می‌کند. اهمیت انگیزه‌ها و تأثیر آنها بر عملکرد و رفتار انسان‌ها بیان می‌شود و به نقش هیجان‌ها در خلق حرکت و پویایی در زندگی اشاره می‌شود. این بسته آموزشی به بررسی اثرات مثبت و منفی هیجان‌ها و نحوه مدیریت آنها در زندگی انسانی می‌پردازد و در نهایت، به اهمیت ساخت طلایی از تجربه‌های انسانی برای بهبود مسیر زندگی اشاره می‌کند.
https://www.betterchoice.ir/fa/edu/804/کیمیاگری_هیجان
در این بسته به بررسی میراث هیجانی و بویژه اصلی‌ترین عامل و ابزار داخل آن یعنی دلبستگی خواهیم پرداخت تا در ابتدا متوجه شویم که سبک دلبستگی‌مان که از دوران کودکی برایمان به یادگار باقی مانده است، چیست؟ و سپس یاد خواهیم گرفت که سبک‌های دلبستگی هر یک از ما چگونه باعث بروز مشکلاتی در زندگی و در روابطمان می‌شود، تا در نهایت بتوانیم با انجام تمرین‌ها و دریافت راهکارهایی عملی سبک دلبستگی را به سمتی تغییر دهیم که روابط زیباتر و کیفی‌تری ایجاد کنیم.
https://www.betterchoice.ir/fa/edu/772/از_دل_او_تا_دل_من__رهایی_از_میراث_هیجانی_خانه_پدری_
123456789101112131415...