• پشتیبانی
 • 09194192929
تکنیک‌های مصاحبه بالینی (بر اساس DSM5 برای کودک، نوجوان و بزرگسال)
تکنیک‌های مصاحبه بالینی (بر اساس DSM5 برای کودک، نوجوان و بزرگسال)

مزیت ثبت نام زودتر

• توجه: قیمت این دوره ۱۶۹۰۰۰۰  تومان است که تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ با ۲۰ درصد تخفیف به مبلغ  ۱۱۹۰۰۰۰ تومان ارائه میشود.

 

درباره این دوره

یکی از نیازهای اساسی درمانگران در اتاق درمان، مسلط بودن به چگونگی آغاز مصاحبه و هدایت آن است. روند درمانی خوب زمانی می‌تواند به شیوه مناسبی حرکت کند که ارتباط مناسب با فرد برقرار شده و با دریافت اطلاعات صحیح، بتوانیم یک تصویر کلی از وضعیت اولیه فرد را بدست آوریم. در صورت داشتن چنین توانایی، درمانگر قادر خواهد بود مراجع را در سریع‌ترین زمان مناسب، به سمت اهداف تعیین شده جلسه هدایت کند. 

 

سرفصل‌های دوره 

 • تکنیک‌های مصاحبه بالینی بزرگسال
 • تکنیک‌های مصاحبه بالینی کودک
 • تکنیک‌های مصاحبه بالینی نوجوان 

 

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌ آنلاین

 1. دوره‌های آنلاین موسسه توسط سایت اسکای روم برگزار می‌شود و نیاز به نصب برنامه خاصی بر روی کامپیوتر یا گوشی موبایل نیست. 
 2. برای شرکت در دوره نیاز به اینترنت پر سرعت ندارید. سرعت اینترنت گوشی‌های موبایل پاسخگوی کلاس خواهد بود. 
 3. شروع دوره از ۲۵ دی تا ۳۰ بهمن، ساعت ۱۵:۳۰ و پایان آن ساعت ۱۸:۳۰ خواهد بود و به مدت ۶ جلسه ۳ ساعته هر پنجشنبه برگزار می‌شود.
 4. حدود ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس در گروه واتس آپی مربوط به دوره اضافه خواهید شد. اگر کارگاه آموزشی حاوی جزوه باشد، عصر روز قبل از برگزاری کارگاه فایل آن از طریق گروه در اختیار قرار می‌گیرد. به خاطر داشته باشید که موسسه اسلایدهای طراحی شده مدرس را در اختیار شرکت کنندگان قرار نمی‌دهد؛ بلکه محتویات نوشتاری آنرا در قالب یک جزوه آموزشی به شرکت کننده خواهد داد.
 5. اگر برای وصل شدن به صفحه کلاس نیاز به راهنمایی داشته باشید می‌توانید روز قبل از کارگاه، از کاربران فنی موسسه راهنمایی بگیرید. این امکان در لحظه شروع کلاس عملا مقدور نخواهد بود. 
 6. تصویر شرکت کنندگان توسط مربی و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد. هر فردی می‌تواند پوشش خاص خودش را داشته باشد. 
 7. در صورت داشتن سوال، افراد مانند کلاس‌های حضوری می‌توانند با بلند کردن دست و وصل شدن میکروفون توسط استاد، سوال خود را مطرح کنند.
 8. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، تا ۵ روز مانده به کلاس، ۱۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 9. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، از ۵ روز مانده به شروع کلاس تا ۲۴ ساعت مانده به آن، ۲۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 10. در صورتی که پس از ثبت نام موفق به حضور در دوره آموزشی نشده باشید، و یا ۲۴ ساعت قبل از شروع به کلاس اعلام کنسلی کنید، ۵۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 11. در صورتی که پس از ثبت نام در کلاس حضور پیدا کرده و پس از یک ساعت و یا یک روز، به هر دلیلی شرکت کننده موفق به ادامه کلاس آموزشی نشود، هیچ وجهی به او مسترد نخواهد شد و برای شرکت در دوره‌ای دیگر، میبایست مجددا ثبت نام کرده و کل هزینه دوره بعدی را پرداخت نماید.
 12. در صورتی که دوره آموزشی به هر دلیلی لغو شود، کل مبلغ دوره به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت داده خواهد شد. 
 13. برای راهنمایی بیشتر شما فایلی طراحی شده است که خواهشمندیم قبل از شروع کلاس حتما یکبار ایـــن فـــایـل را مطالعه و با صفحه اسکای روم آشنایی اولیه را پیدا کنید. 
 14. شرکت کنندگان کارگاه، پس از اتمام کارگاه، مدرک خود را به صورت فایل pdf در حساب کاربری موجود روی سایت دریافت خواهند کرد که حاوی لینک رهگیری و استعلام است. موسسه مدرک فیزیکی برای شرکت کنندگان چاپ نخواهد کرد.
 15. ثبت نام در دوره آموزشی به منزله پذیرش تمامی موارد فوق است. 

 

تاریخ شروع:۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۵ دي
تاریخ پایان:۱۳۹۹ پنج شنبه ۳۰ بهمن
شهر محل برگزاری: دوره آنلاین
-
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
مشاهده نظرات بیشتر...