• پشتیبانی
 • 09194192929
انتخاب تعادل
انتخاب تعادل

نحوه ثبت نام

• برای ثبت نام در دوره آموزشی، ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و دوره مورد نظر را به سبد کالا اضافه کنید و ثبت نام خود را نهایی کنید.

• سپس مبلغ دوره آموزشی را به شماره کارت ۱۲۱۳-۶۰۲۲-۲۹۱۰-۵۰۲۲ به نام منیره کردلو  واریز نموده و عکس فیش واریزی را به شماره موبایل 09370061168 تلگرام/ واتس آپ نمائید.

• ضمنا در پیام ارسالی خود، نام، نام خانوادگی و دوره آموزشی که برای آن ثبت نام کرده‌اید را برای مربی دوره ارسال کرده تا نسبت به تائید ثبت نام شما اقدامات لازم صورت گیرد.

• حضور افرادی که در دوره آموزشی ثبت نام نکرده‌اند به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

 

درباره این دوره

رویکرد انتخاب تعادل رویکردی محقق ساخته است که جزو دسته درمان های کوتاه مدت و نسل چهارم روانشناسی است. این رویکرد دارای کد اخلاق و ثبت در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد است که در مرداد 1400 با نمره عالی دفاع شد. نتایج پژوهش نشان داد این رویکرد منجر به افزایش کیفیت زندگی مراجعین، شادکامی و رضایت از زندگی می گردد.
این رویکرد دیدگاهی سلامت محور است و در جهت بهزیستی بشر طراحی شده است. دیدگاهی جهان شمول که از سویی به افزایش بهزیستی انسانها کمک می کند و از سویی دیگر به درمان اختلالات می پردازد. در این رویکرد این باور وجود دارد که انسانها موجودی انتخابگر هستند و رفتاری که از آنها سر می زند برای ایجاد اعتدال بهم ریخته درونی است.   
در این رویکرد که به نوعی درمان مثبت گرا از سویی و درمان روانکاوانه از سویی دیگر است که با دیدگاه مثبت به انسان در پی یافتن دلایل انگیزه درونی رفتار کنون است. نظام انگیزه رفتار در شکل گیری رفتار کنونی اثرات شگرف انگیزشی دارد و وقتی رفتار از سطح ناخودآگاه و ناهشیار به سطح خودآگاه و هشیار آمد نقش نظام انگیزشی در شکل گیری رفتار به حداقل رسیده و رفتار خاموش می شود. در این رویکرد درمانگر می داند رفتار کنونی به منظور برپایی اعتدال از دست رفته از فرد صادر می شود و برای برقراری اعتدال در ابتدا دلایل عمیق و روانکاوانه رفتار شناسایی می گردد.     
در این کارگاه ۳۰ ساعته درمانگر با مبانی این دیدگاه آشنا شده و سپس بر اساس پروتکل درمانی با روش های درمانی آشنا خواهد شد.
 
 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره با شماره   77435281 - 09370061168 (خانم بیات) در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

 

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌ آنلاین

 1. دوره‌های آنلاین موسسه توسط سایت اسکای روم برگزار می‌شود و نیاز به نصب برنامه خاصی بر روی کامپیوتر یا گوشی موبایل نیست. 
 2. برای شرکت در دوره نیاز به اینترنت پر سرعت ندارید. سرعت اینترنت گوشی‌های موبایل پاسخگوی کلاس خواهد بود. 
 3. این دوره از تاریخ ۶ مهر تا ۱۴ دی ماه (هر سه شنبه) از ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد.
 4. حدود ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس در گروه واتس آپی مربوط به دوره اضافه خواهید شد. اگر کارگاه آموزشی حاوی جزوه باشد، عصر روز قبل از برگزاری کارگاه فایل آن از طریق گروه در اختیار قرار می‌گیرد. به خاطر داشته باشید که موسسه اسلایدهای طراحی شده مدرس را در اختیار شرکت کنندگان قرار نمی‌دهد؛ بلکه محتویات نوشتاری آنرا در قالب یک جزوه آموزشی به شرکت کننده خواهد داد.
 5. فایل صوتی کلاس توسط موسسه ضبط خواهد شد و پس از پایان دوره در قالب یک لینک دانلود به شرکت کننده داده خواهد شد تا ایشان بتواند فایل صوتی کلاس را دانلود کند تا بتواند بعدها با مرور آن مبحث را برای خودش مرور کند. 
 6. اگر برای وصل شدن به صفحه کلاس نیاز به راهنمایی داشته باشید می‌توانید روز قبل از کارگاه، از کاربران فنی موسسه راهنمایی بگیرید. این امکان در لحظه شروع کلاس عملا مقدور نخواهد بود. 
 7. تصویر شرکت کنندگان توسط مربی و سایر شرکت کنندگان دیده نخواهد شد. هر فردی می‌تواند پوشش خاص خودش را داشته باشد. 
 8. در صورت داشتن سوال، افراد مانند کلاس‌های حضوری می‌توانند با بلند کردن دست و وصل شدن میکروفون توسط استاد، سوال خود را مطرح کنند.
 9. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، تا ۵ روز مانده به کلاس، ۱۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 10. در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، از ۵ روز مانده به شروع کلاس تا ۲۴ ساعت مانده به آن، ۲۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 11. در صورتی که پس از ثبت نام موفق به حضور در دوره آموزشی نشده باشید، و یا ۲۴ ساعت قبل از شروع به کلاس اعلام کنسلی کنید، ۵۰ درصد هزینه کارگاه آموزشی کسر و مابقی آن به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت خواهد شد (عودت پول به هیچ عنوان به حسابی غیر از حساب فرد شرکت کننده نمی‌تواند صورت گیرد). 
 12. در صورتی که پس از ثبت نام در کلاس حضور پیدا کرده و پس از یک ساعت و یا یک روز، به هر دلیلی شرکت کننده موفق به ادامه کلاس آموزشی نشود، هیچ وجهی به او مسترد نخواهد شد و برای شرکت در دوره‌ای دیگر، میبایست مجددا ثبت نام کرده و کل هزینه دوره بعدی را پرداخت نماید.
 13. در صورتی که دوره آموزشی به هر دلیلی لغو شود، کل مبلغ دوره به حساب شخصی فرد شرکت کننده عودت داده خواهد شد. 
 14. برای راهنمایی بیشتر شما فایلی طراحی شده است که خواهشمندیم قبل از شروع کلاس حتما یکبار ایـــن فـــایـل را مطالعه و با صفحه اسکای روم آشنایی اولیه را پیدا کنید. 
 15. شرکت کنندگان کارگاه، پس از اتمام کارگاه، مدرک خود را به صورت فایل pdf در حساب کاربری موجود روی سایت دریافت خواهند کرد که حاوی لینک رهگیری و استعلام است. موسسه مدرک فیزیکی برای شرکت کنندگان چاپ نخواهد کرد.
  چنانچه فردی تمایل دارد مدرک فیزیکی شرکت در کارگاه را دریافت کند می‌تواند به دفتر موسسه اطلاع دهد تا نسبت به صدور مدرک به هزینه شخصی شرکت کننده اقدام لازم به عمل آید.
 16. ثبت نام در دوره آموزشی به منزله پذیرش تمامی موارد فوق است.
 
 
تاریخ شروع:۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
تاریخ پایان:۱۴۰۰ سه شنبه ۱۴ دي
شهر محل برگزاری: دوره آنلاین
-
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
مشاهده نظرات بیشتر...