• پشتیبانی
  • 09194192929
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
http://www.betterchoice.ir/fa/InstDetail/77/فرهاد_معمارصادقی
دسترسی به اینترنت برای پیشرفت اقتصادی، آموزش، ارتباطات جهانی و بسیاری از کاربردهای دیگر، ضروری است.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6586/چگونه_علم_روانشناسی_می_تواند_با_چالش_های_دیجیتالی_مقابله_کند
تحقیقات جدید نشان می دهد که داشتن تحصیلات اثر بسیار ناچیزی به عنوان محافظت در برابر شروع افت شناختی در سنین بالاتر در زندگی دارد.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6585/تحصیلات_برای_سلامت_شناختی_در_طول_زندگی_بسیار_مهم_است
تئوری توطئه تلاشی است برای نسبت دادن علت واقعی یک رویداد یا یک موقعیت مهم به توطئه مخفیانه یک گروه قدرتمند. تئوری‌های توطئه معمولا در مورد رفتارهای دولت‌ها ارائه می‌شود، اما این اتهام می‌تواند هرگروهی را که به صورتی قدرتمند و شرورپنداشته شود، در برگیرد.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6584/علم_روانشناسی_و_کووید_____ت_وری_های_توط_ه
تحقیق جدیدی در مجله علوم روانشناسی، این آزمایش کلاسیک را بسط داده و نتایج به دست آمده نشان داد که کودکان تقریبا دو برابر بیشتر منتظر دریافت پاداش می‌مانند، تنها در صورتی که به آنها گفته شود که معلمین آنها از مدت زمانی که صبر کرده‌اند اطلاع خواهند یافت.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6583/کودکان_برای_تحت_تاثیر_قرار_دادن_دیگران_منتظر_باقی_می_مانند
در پژوهشی که در مجله علم روانشاسی به چاپ رسیده‌است، نشان می‌دهد که جوانان – بر‌عکس آنچه گاهی اوقات در رسانه‌ها به تصویر کشیده می‌شود- درهنگام انتخاب شریک عاطفی برای خود به شدت منطقی عمل می‌کنند.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6580/رابطه_جنسی_محافظت_شده_یا_رابطه_عاطفی_پرخطر_
همه‌ی ما دوست داریم که برخی از خاطراتمان برای یک عمر باقی بمانند، اما بسیاری از عوامل جسمی و عاطفی می‌توانند بر توانایی ما در حفظ اطلاعات در طول زندگی تأثیر منفی بگذارند.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6579/داشتن_ظاهر_و_نگرش_مثبت_از_افت_حافظه_جلوگیری_میکند
در هر رابطه‌ای، در مورد اینکه اوضاع چگونه باید پیش رود انتظارهایی وجود دارد ولی در همین حال یک شرایط عینی و واقعی هم در مورد اوضاع همانطور که واقعا پیش می‌روند وجود دارد. رنجِ موجود در روابط، معمولاً از شکاف بین این دو ایجاد می‌شود. و متاسفانه گاهی اوقات این شکاف آنقدر بزرگ است که امیدی به "دوباره شکل دادن رابطه" وجود دارد. در این صورت، ممکن است زمان بیرون آمدن از رابطه فرا رسیده باشد.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6587/چگونه_جدا_شویم
اگرچه شکاف جنسیتی در رشته‌های روانشناسی در حال کم‌رنگ شدن است، اما هنوزهم به طور کامل از بین نرفته‌است و برای از بین بردن آن لازم است کارهای بیشتری انجام شود.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6578/اولین_مرور_برمس_له_تساوی_جنسیتی_در_رشته_های_علوم_روانشناسی
سال 2020 به عنوان یکی از مخرب‌ترین سالها در تاریخ ثبت خواهد شد. صدها هزار نفر به دلیل شیوع ویروس کرونا فوت کرده و میلیونها نفر در بیمارستان بستری شدند، کووید-19 زندگی‌های بسیاری را تغییر داده است.
http://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6577/همه_گیری_چگونه_بر_سلامت_ما_تآثیر_می_گذارد_
12