• پشتیبانی
  • 09194192929
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
https://www.betterchoice.ir/fa/InstDetail/77/فرهاد_معمارصادقی
به راحتی می‌توان گفت کووید-19 باعث شده تا بابت چیزهای زیادی نگران باشیم. علاوه بر نگرانی و تنش مربوط به فاصله‎گذاری اجتماعی، آموزش در خانه و تغییر مکان موقعیت‎های کاری، همه‌گیری ویروس کرونا، ما را مجبور به روبرو شدن با ذات خود نگرانی می‌کند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6683/نگرانی_درباره_نگرانی__بعضی_از_انواع_روان_رنجوری_ممکن_است_باعث_بهبود_هوشیاری_نسبت_به_سلامتی_شود_
توانایی خواندن نقشی اصلی و بنیادین در تحصیل دارد، اما تعطیلی طولانی مدت مدارس و آموزش از راه دور با توجه به همه‌گیری، چالش‎های منحصر به فردی را بر تدریس بسیاری از مهارت‎های اساسی اعمال کرده است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6682/دستورالعمل‎های_صریح_فواید_چشمگیری_را_در_یادگیری_خواندن_فراهم_می‎کنند
اين پژوهش بر مطالعات ارزشمند دوئك در زمينه ذهنيت پویا در آموزش استوار است. دانشجويان داراي ذهنيت پویا باور داشتن به تغییر مهارت و هوش افراد در طول زمان مزیت‌هایی از لحاظ انگيزه و موفقيت داشتند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6679/علا_ق_ما__كشف_كردنی_هستند_يا_پرورش_دادنی_
خشم همیشه احساس ثانویه‌ای نیست، که علت اصلی‌اش چیز دیگری باشد. گاهی اوقات خشم، پاسخی قابل درک و مناسب است. برای واکنش نشان دادن نسبت به بی عدالتی، یا حمایت از برابری، به خشم نیاز دارید تا بتوانید قدم‌هایی در جهت عمل کردن برای ایجاد تغییر بردارید.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6645/جنبه_منفی_خشم__هر_آنچه_که_همه_زوجین_باید_بدانند
ارائه مجوز برای تجویز دارو توسط روانشناسان در ایالت‌هایی مانند آیووا و لوییزیانا ثابت کرده است که می‌تواند باعث کاهش آمار خودکشی شود.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6636/چرا_ایالت_ها_باید_مجوز_تجویز_دارو_را_به_روانشناسان_بدهند_
مراجعین آینده نگر، مانند بسیاری از دوستان و اعضای خانواده، اغلب از من سوال می کنند که آیا با وجود مشکلات کمی که در رابطه شان وجود دارد لازم است از یک فرد متخصص کمک بگیرند یا خودشان می‌توانند روی مشکلاتشان کار کنند و اتفاقا باید این کار را انجام دهند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6641/چه_زمانی_وقت_مناسبی_برای_مشاوره_گرفتن_است_
امروزه شواهد به دست آمده بر اساس تحقیقاتی که توسط تیمی از دانشمندان دانشگاه تسوکوبا انجام شده است نشان می‌دهد که در طول مرحله‌ی خاصی از خوابیدن به نام REM (حرکات سریع چشم)، که همان مرحله‌ی خواب دیدن است، مغز انرژی تازه ای به دست می آورد.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6633/شاداب_سازی_مغز__اهمیت_مراحل_مختلف_خواب
شیوه تفکر افراد درباره رابطه‌شان در دهه 50 و 60 زندگیشان، دچار یک تغییرجهت نسلی شده است. چون طلاق به نسبت گذشته یک لکه ننگ محسوب نمی‌شود، زوجین دیگر احساس نمی‌کنند مجبورند یک ازدواجِ بد را ادامه دهند. چون طول عمر افزایش یافته است، این احساس وجود دارد که کلی کار دارند که باید انجام دهند، و به‌ سرعت زمان را از دست می‌دهند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6637/طلاق_خاکستری_چیست_
همه ما می‌خواهیم روابط بهتری با افرادی که برایمان بسیار مهم هستند مثل همسر، شریک زندگی، والدین و همچنین دوست یا همکارانمان داشته باشیم. آیا می‌دانید؛ آخرین تحقیقات دربارۀ بهبود کیفیت رابطه با افراد نزدیک در زندگیمان چه می‌گوید؟ در ادامه به چهار یافته از آخرین تحقیقات روانشناسی که حاوی دیدگاه جدیدی برای پاسخ به سوال بالا است را بررسی می‌کنیم.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6630/چهار_روش_برای_بهبود_کیفیت_نزدیک_ترین_رابطه_هایتان
12345