• پشتیبانی
  • 09194192929
حسادت واکنشى هیجانى است که از نزدیک دو سالگى آغاز مى ‏شود و با رشد کودک، ممکن است تا بزرگ‏سالى ادامه یابد. به عنوان تعریف می‌توان حسادت را به صورت آرزو کردن زوال نعمت از کسی که آن را به دست آورده است در نظر گرفت.
https://www.betterchoice.ir/fa/wdetail/246/مدیریت_و_تنظیم_هیجانات_اساسی__اضطراب_و_نگرانی_
به راحتی می‌توان گفت کووید-19 باعث شده تا بابت چیزهای زیادی نگران باشیم. علاوه بر نگرانی و تنش مربوط به فاصله‎گذاری اجتماعی، آموزش در خانه و تغییر مکان موقعیت‎های کاری، همه‌گیری ویروس کرونا، ما را مجبور به روبرو شدن با ذات خود نگرانی می‌کند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6683/نگرانی_درباره_نگرانی__بعضی_از_انواع_روان_رنجوری_ممکن_است_باعث_بهبود_هوشیاری_نسبت_به_سلامتی_شود_
در یک مطالعه جدید، محققان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، چگونگی پاسخ‌دهی متفاوتِ افراد به حمایت عاطفی را بررسی کردند. آنها دریافتند پیام‌هایی که احساسات شخص را تأیید می‌کنند از پیام‌های انتقادی یا پیام‌هایی که هدفش از بین بردن و تخفیف احساسات فرد است، موثرتر و مفیدتر هستند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6557/بهترین_حمایت_برای_دوستان_مضطرب__تایید_نگرانی_های_آنهاست_
از دست دادن شغل برای هر فردی می‌تواند دردناک باشد، ولی مطالعات جدید نشان می‌دهند که اثر منفی از دست دادن شغل فقط به شخصی که کارش را از دست می‌دهد و خانواده‌اش محدود نمی‌شود.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6523/اخراج_از_کار_با_خشونت_بیشتر_و_جرا_م_مربوط_به_اموال_ارتباط_دارد