• پشتیبانی
  • 09194192929
به راحتی می‌توان گفت کووید-19 باعث شده تا بابت چیزهای زیادی نگران باشیم. علاوه بر نگرانی و تنش مربوط به فاصله‎گذاری اجتماعی، آموزش در خانه و تغییر مکان موقعیت‎های کاری، همه‌گیری ویروس کرونا، ما را مجبور به روبرو شدن با ذات خود نگرانی می‌کند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6683/نگرانی_درباره_نگرانی__بعضی_از_انواع_روان_رنجوری_ممکن_است_باعث_بهبود_هوشیاری_نسبت_به_سلامتی_شود_
ارائه مجوز برای تجویز دارو توسط روانشناسان در ایالت‌هایی مانند آیووا و لوییزیانا ثابت کرده است که می‌تواند باعث کاهش آمار خودکشی شود.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6636/چرا_ایالت_ها_باید_مجوز_تجویز_دارو_را_به_روانشناسان_بدهند_
با وجود محدودیت‌ها و دستورالعمل‌هایی که هنوز در جای‌جای دنیا در رابطه راعیت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد، اثراتی که همه‌گیری کرونا بر زندگی گذاشته است نیز ادامه دارد. در نتیجه این مطلب، بسیاری از زوجین به نوعی افتادن در " چاله‌ کرونایی رابطه " را تجربه می‌کنند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6627/همه_گیری_کرونا_چگونه_بر_روابط_تاثیر_گذاشته_است_
به تازگی جلسه‌های زیادی با مراجعینی داشته‌ام که کاملا نا‌آرام و وحشت زده از روال طبیعی زندگی‌شان دورافتاده بودند. فکرمشترکی را که ازهمه آنها شنیده می‌شد این بود که "چرا مسائلی که همراه با کرونا ویروس برای ما پیش می‌آیند اهمیت زیادی دارند؟"
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6620/چرا_حفظ_کنترل_عادت_های_سالم_در_طی_شیوع_ویروس_کرونا_حا_ز_اهمیت_است
تحقیقات جدید نشان می دهد که تعطیلی مدارس در دوران قرنطینه باعث ایجاد مشکل بینایی در کودکان شده است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6600/نزدیک_بینی_در_کودکان_از_عوارض_جانبی_قرنطینه
رفتارهای سالم و فشارهای عاطفی می‌توانند توانایی بدن در ایجاد پاسخ ایمنی به واکسن‌ها، از جمله - به طور بالقوه – واکسن‌های جدید COVID-19 را تغییر دهند. مداخلات ساده مثل ورزش و خواب خوب در 24 ساعت قبل از واکسیناسیون، ممکن است اثر اولیه واکسن را به حداکثر برساند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6591/افسردگی_و_استرس_می_تواند_اثر_واکسن_های_COVID-19_را_کاهش_دهد
در دوران شیوع ویروس کرونا، بسیاری از زوج‌ها با یک دوگانگی کاملاً جدید روبرو شده‌اند. در این دوران ما بیش از هر زمان دیگری در خانه هستیم و از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک‌تریم، اما همزمان با این نزدیکی بیرونی، از درون بیشتر درونگرا می‌شویم و احساس بیشتری مبنی بر قطع رابطه‌هایمان داریم.هنگامی که زن و شهر‌ها تحت شرایط فعلی مجبور می‌شوند تقریباً تمام وقت خود را با هم بگذرانند، چالش‌های متعدد غیرمنتظره و به ظاهر متناقضی بوجود می‌آیند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6598/ارتباط_در_دوران_کرونا__گوش_کردن_و_یاد_گرفتن
سال 2020 به عنوان یکی از مخرب‌ترین سالها در تاریخ ثبت خواهد شد. صدها هزار نفر به دلیل شیوع ویروس کرونا فوت کرده و میلیونها نفر در بیمارستان بستری شدند، کووید-19 زندگی‌های بسیاری را تغییر داده است.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6577/همه_گیری_چگونه_بر_سلامت_ما_تآثیر_می_گذارد_
بر طبق تحقیقات صورت گرفته بر روی موش‌ها و انسان‌ها، استرس و اضطراب‌های مزمن به وجود آمده از طریق موقعیت‌های طاقت‌فرسا، مانند همه‌گیری کورونا، نه تنها بر سلامت روان تاثیرات منفی دارد، بلکه اثرات مخرب طولانی مدت بر روی ترکیب اسپرم مردان داشته که خود این مطلب بر نسل‌های آینده تاثیرات منفی باقی می‌گذارد.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6525/استرس_مزمن_و_اثر_آن_بر_باروری_مردان_در_دوران_کرونا
به نظر من کرونا می‌تواند میان آحاد جامعه و در کشورهای مختلف، تأثیرهای مختلف نیز به همراه داشته باشد. به طور کلی شاید بسیاری از انسان‌ها در معنا و شیوه زندگی خود تأمل کنند.
https://www.betterchoice.ir/fa/ndt/6524/وضعیت_موجود_را_بپذیریم__این_نیز_بگذرد